14. Futbalový turnaj mestských častí má víťaza

V sobotu 17. decembra 2011 sa v športovej hale na Prokofievovej ulici uskutočnil 14. ročník Turnaja mestských častí Bratislavy v halovom futbale.
Mohli sa na ňom za mestské časti zúčastniť pracovníci miestnych úradov, poslanci i zástupcovia z organizácií zriadených mestskou časťou. Tohto roku z pôvodne 8 prihlásených tímov sa do telocvične dostavilo 6 družstiev (Dúbravka, Karlova Ves, Nové Mesto, Petržalka, Staré Mesto, Záhorská Bystrica). Jedinú predstaviteľku nežného pohlavia mala v družstve práve Petržalka. Zápasy boli veľmi vyrovnané. Najlepšie sa však darilo hráčom z Karlovej Vsi, ktorí si domov odniesli víťazný pohár. Druhí skončili páni zo Starého Mesta a bronz ostal doma v Petržalke.
Na záver turnaja si všetci mohli pozrieť šikovnosť a žonglérske umenie 18 ročnej Lucie Kevickej, ktorá na tohtoročných majstrovstvách sveta vo freestyle s futbalovou loptou v auguste v Prahe získala bronzovú medailu.