PERMANENTKY 2021

Vzhľadom na zatvorenie plavárne z rozhodnutia príslušných orgánov predlžujeme platnosť permanentiek platných v roku 2021 (možnosť využiť kredit 2021 v roku 2022) na obdobie dvoch mesiacov po otvorení plavárne v roku 2022.

PERMANENTKY

Využívať ju môžete na zaplatenie všetkých druhov vstupov, okrem rodinných balíčkov a doplatkov, ktoré vzniknú prekročením zakúpeného časového limitu. Permanentka sa používa ako kreditná karta, pri každom použití sa z Vášho kreditu odpočíta hodnota vybraného vstupu.
Zostatok nevyužitého kreditu nie je možné vymeniť za inú protihodnotu – hotovosť.
V prípade, že permanentku stratíte, na základe EID permanentky, ktorý sa zobrazuje na účtenke pri každom použití permanentky spolu so zostatkom kreditu, Vám tento kredit prenesieme na novú permanentku.

Pokiaľ vlastníte permanentku s ukončením platnosti do 31.12.2021, máte na nej ešte nevyčerpaný kredit a nepredpokladáte, že by ste to do ukončenia platnosti stihli. Platnosť takejto permanentky si môžete predĺžiť na ďalší rok (do 31.12.2022) doplnením kreditu v minimálnej hodnote 20€.
Nech sa páči, zastavte sa v pokladni plavárne, všetky spomínané úkony vykonávajú pokladníčky, samozrejme nezabudnite si vziať so sebou svoju permanentku.