PERMANENTKY PETRŽALSKEJ PLAVÁRNE S EXTRA BONUSOM 10 % | AJ AKO DARČEK

PERMANENTKY PETRŽALSKEJ PLAVÁRNE S EXTRA BONUSOM 10 %.

Permanentku Petržalskej plavárne si môžete zakúpiť pre seba či svojich blízkych v pokladni Petržalskej plavárne za 20, 50 alebo 100 EUR, ku ktorým vám vždy radi pripočítame extra BONUS 10 % úplne zadarmo. Váš zvýhodnený kredit 22, 55 alebo 110 EUR môžete následne využívať nasledujúcich 365 dní, a to na zakúpenie všetkých druhov vstupov do Petržalskej plavárne (okrem rodinných balíčkov a doplatkov, ktoré vzniknú prekročením zakúpeného časového limitu).

Pokiaľ kredit na vašej permanentke do 365 dní nestihnete využiť, jeho platnosť si môžete kedykoľvek predĺžiť o ďalších 365 dní dobitím nového kreditu v hodnote 20, 50 alebo 100 EUR, s ktorým opäť získate extra BONUS 10 % úplne zadarmo. Naša permanentka sa teda de facto používa ako platobná karta s možnosťou dobitia kreditu, a to vždy s jeho automatickým navýšením o bonus 10 % z danej sumy. Pri každom použití permanentky sa zo zostávajúceho kreditu odpočíta hodnota vybraného vstupu pre vás a vašich blízkych. Využitie permanentky teda nie je viazané na konkrétnu osobu.

Dobitie kreditu vašej permanentky je možné kartou i v hotovosti. Zostatok nevyužitého kreditu permanentky nie je možné vymeniť za inú protihodnotu ani spätne za hotovosť.

V prípade straty alebo odcudzenia permanentky nás neváhajte obratom kontaktovať so žiadosťou o jej zablokovanie a vystavenie novej, a to aj s kreditom, ktorý sa na nej v čase zablokovania nachádzal. Vystavenie novej permanentky je v oboch prípadoch BEZPLATNÉ, no k žiadosti potrebujete unikátne EID vašej starej permanentky, ktoré obdržíte pri jej kúpe, alebo nájdete na účtenke k platbe prostredníctvom danej permanentky. Aktuálny kredit na vašej permanentke si viete kedykoľvek skontrolovať v pokladni našej plavárne a rovnako ho vždy nájdete aj na vašej účtenke k platbe permanentkou za naše služby.

Využite aj ďalšie výhodné ponuky!
MULTISPORT KARTA | BENEFITPLUS KARTA | APLIKÁCIA UPBALANSEA