Petržalská plaváreň všetkým vodným živlom ponúka skutočne pestré vyžitie. Vyčľapotať do sýtosti sa okrem klasického plaveckého bazéna (26 – 27 °C) o dĺžke 25 metrov môžete aj v relaxačnom bazéne s teplotou 32 – 34 °C alebo vo vírivke vyhriatej na maximimálne 38 °C.

Milovníci škandinávskej tradície majú zase k dispozícii saunový svet. Okrem tradičnej fínskej sauny u nás nájdete aj parnú a infra saunu vrátane relaxačnej miestnosti.

Myslíme však aj na našich najmenších návštevníkov. Pre nich máme pripravený detský bazén s hĺbkou 0,3 – 0,4 metra, teplotou vody do 33 °C a malou šmýkačkou. Najnovším prírastkom sú gumové hračky, ktoré krpcom čľapotanie zaručene spríjemnia.

 

Nechýba ani tobogán. Táto obľúbená atrakcia je určená pre deti od 6 rokov, pričom nosnosť sa pohybuje do 130 kilogramov.

 

Novinkou na našej plavárni sú masáže, vybrať si môžete hneď z pätice druhov (klasická, športová, relaxačná, bankovanie, lávové kamene). Doprajte si príjemný relax pod rukami našich troch šikovných kolegov – profesionálneho maséra a dvoch masériek. Tí sú k dispozícii každý deň v čase od 12:00 – 21:00.

CENNÍK nájdete TU.

VIAC INFO nájdete TU.