Petržalka športuje, o tom jasná. No každý dobre vie, že dobrý výkon ide ruka v ruke nielen so spánkom, ale aj dobrým jedlom. To pre vás naši kolegovia z Petržalskej plavárne zaobstarávajú každý deň.

Vďaka nim si môžete už od skorého rána 6:30 do 10:00 pochutnať na čerstvom pečive, ale i nakopnúť sa šálkou kofeínu. Od stredy 13. MARCA máte dokonca chutné kombo croissant a espresso za 2 eurá.

Pre poobedných plavcov a plavkyne si naši kolegovia pripravili akciovú ponuku na pečivo, ktoré bude v dňoch OD NEDELE DO ŠTVRTKA PO 17:00 k dispozícii so zľavou 30 % (s výnimkou lineckého kolieska).

Navyše, keďže naši kolegovia vedia, že energiu potrebujú i ľudia s rôznymi intoleranciami či stravovacími návykmi, už teraz pre vás chystajú rôzne bezlepkové a vegánske dobroty, ktoré vás naštartujú do dňa i potešia napríklad po výdatnom obede.

Tak čo? Prídete si zajtra ráno zaplávať a odmeniť sa niečím chutným? Alebo u nás strávite svoj cheat day? Nech už to bude akokoľvek, pracovníčky a pracovníci z plavárne sa na vás už teraz tešia.

#petrzalkasportuje #petrzalskaplavaren