Prvá verejná petržalská plaváreň má pre návštevníkov pripravený ďalší bonus. Do jej zákutí môžete nahliadnuť aj z pohodlia svojho domova. Každý, kto tu ešte nebol, sa totiž môže po plavárni poprechádzať vďaka virtuálnej prehliadke, ktorá je ďalšou novinkou oficiálnej stránky.

Prehliadka sa začína pred budovou plavárne pohľadom na parkovisko a pokračuje recepciou, šatňami, sprchami a samotnými atrakciami. Stačí vždy kliknúť na fialovú bodku, ktorá vás posunie ďalej alebo si v ľavom hornom rohu kliknete na konkrétnu atrakciu. Tiež sa môžete presúvať pomocou schematického náčrtu v ľavom dolnom rohu. V pravom hornom roku nájdete základné informácie o teplote vody, otváracej dobe aj cenník. Pri každej atrakcii sa môžete rozhliadnuť v rozsahu 360 stupňov. Môžete si objekty priblížiť alebo sa o nich dozvedieť viac informácií posunutím hľadáčika na červený kruh s písmenom „i“. Prehliadka je urobená v najvyššej možnej kvalite a umožní každému záujemcovi detailne sa oboznámiť s priestorom a usporiadaním plavárne. Táto funkcia bude prínosom napríklad pre mamičky s deťmi, ktoré prídu do tohto priestoru po prvý raz, takže sa budú môcť vopred pripraviť a zorientovať. „Dúfame, že po virtuálnej prehliadke sa mnohí rozhodnú prísť do plavárne aj osobne a vyskúšať si všetko pohodlie a relax, ktorý ponúka,“ dodala manažérka plavárne Edita Širillová.

Oficiálna stránka plavárne bola spustená len nedávno, ale návštevnosť je vysoká. Medzi najvyhľadávanejšie údaje patrí aktuálna obsadenosť plavárne, koľko dráh v bazéne je rezervovaných, ale aj zásady správneho saunovania.