Na vylepšeniach pracujeme aj naďalej.

Ubehli už vyše dva mesiace od znovuotvorenia našej Petržalskej plavárne. Spoločne s novým vedením robíme maximum pre to, aby ste si jej návštevu užili plnými dúškami.

Výsledkom tejto snahy je znovuspustenie obľúbeného toboganu, sprístupnenie saunového sveta i počas pracovných dní, ale tiež drobné vychytávky v podobe sušičky na mokré plavky či nových hračiek v detskom bazéne.

Za tvrdú drinu sme si od vás v posledných týždňoch vyslúžili aj viacero pochvál. Z pozitívnych ohlasov máme nesmiernu radosť, no ešte viac nás teší vaša spokojnosť s našimi službami.

Nechceme však zaspať na vavrínoch a už teraz pre vás pripravujeme ďalšie vylepšenia pre ešte väčší komfort. VIAC INFO o našich najbližších plánoch nájdete v októbrovom čísle novín mestskej časti Bratislava-Petržalka. To bude dostupné už čochvíľa aj vo vstupoch a schránkach vašich panelákov, alebo už teraz na PETRZALKA.sk/noviny či v mobilnej aplikácii Petržalka. Stiahnuť si ju môžu všetci majitelia tabletov a mobilných telefónov s operačným systémom iOS a tiež Android.

Tešíme sa aj na vašu návštevu, nápady či podnety. Petržalská plaváreň je počas pracovných dní otvorená od 6:00 do 22:00. Počas víkendov, štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja sa na vás tešíme vždy od 9:00 do 21:00.

#petrzalskaplavaren #petrzalkasportuje