Vidíme sa každý deň vrátane víkendov a sviatkov.

Makáme, makáme, makáme. Už 24. deň. Od rána do noci. Aj tak by sa dala v skratke zhrnúť naša takmer mesačná snaha na znovuotvorení Petržalskej plavárne. Opravené, vyčistené, vynovené, prenastavené, reorganizované, objednané, no aj tak stále nie je na 100 % hotové všetko, čo by sme si želali a potrebovali. Nové vybavenie – napríklad ležadlá, fény či centrifúgy na plavky – je stále na ceste od dodávateľov. A pokračujeme aj v nevyhnutných úpravách interiéru a exteriéru, údržbe techniky a zavádzaní ďalších zlepšovákov.

Voda v bazénoch je však tip-top, tobogán spojazdnený a kolegovia z plavárne sa na vás po celozávodnej dovolenke viac než tešia. Aj v ich mene ĎAKUJEME za prejavenú dôveru a vopred i za odpustenie nedostatkov, s ktorými sa v najbližších dňoch, týždňoch a mesiacoch ešte určite popasujeme. Akékoľvek konštruktívne podnety však môžete tímu nášho najväčšieho športového zariadenia posielať na e-mail plavaren@petrzalka.sk a cez ich Messenger.

Sľubujeme, že ak to bude možné, všetky sa pokúsime čo najrýchlejšie vyriešiť a zapracovať. Od soboty 6. augusta od 9:00 sa teda vidíme každý deň vrátane víkendov, štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. VIAC INFO vždy nájdete na PETRZALKA.sk/plavaren.

#petrzalskaplavaren #petrzalkamaka