Príďte si bezchybné hygienické štandardy otestovať aj vy.

Petržalská plaváreň sa počas tohto týždňa dočkala vzácnej náštevy. Regionálny úrad verejného zdravotníctva si námatkovo posvietil na plnenie hygienických štandardov v priestoroch nášho zariadenia.

A keďže kolegovia a kolegyne z plavárne si na čistote skutočne dávajú záležať, o výsledku nebolo pochýb. Kontrola dopadla na výbornú a potvrdila, že priestory nášho najväčšieho samosprávneho športoviska ponúkajú jeho návštevníkom bezpečné prostredie aj v oblasti hygieny.

Pravidelné čistenie priestorov plavárne zabezpečujú jej zamestnanci takpovediac nonstop, no dvakrát až trikrát týždenne vykonávajú komplexné upratovanie po prevádzkových hodinách. V rámci dezinfenkčných prác nevynechávajú ani obľúbený saunový svet a samozrejme, trojicu bazénov s toboganom, ktoré si extra starostlivosť užívajú i na mesačnej báze v rámci pravidelného servisu.

 

Vďaka novému režimu údržby Petržalskej plavárne s čistením v nočných hodinách sme zamedzili opakovanému obmedzeniu jej prevádzky počas sanitačných dní. Návštevníkom tak od leta ponúkame nepretržitý režim a jej vedenie pracuje i na zautomatizovaní čo najväčšieho počtu ďalších činností.

VIAC INFO o starostlivosti a čistote v našej plavárni, ale tiež o plánoch na zimnú sezónu nájdete aj v októbrovom čísle novín mestskej časti Bratislava-Petržalka.

Príďte kvalitu jej služieb, skvelé hygienické štandardy či pravidelne testovanú kvalitu vody vyskúšať aj vy. Petržalská plaváreň je počas pracovných dní otvorená od 6:00 do 22:00. Počas víkendov, štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja sa na vás tešíme vždy od 9:00 do 21:00.

#petrzalskaplavaren #petrzalkasportuje