Vidíme sa v krajších a funkčnejších priestoroch aj s tobogánom.

Ako sme avizovali a predpokladali, Regionálny úrad verejného zdravotníctva Bratislava vo štvrtok 4. augusta 2022 potvrdil vyhovujúcu kvalitu vody v bazénoch našej Petržalskej plavárne. Po dlhých 24 dňoch nám už teda nič nebráni opäť otvoriť jej brány Petržalčanom, partnerom i širokej verejnosti.

V mene mestskej časti Bratislava-Petržalka sa ospravedlňujeme za dočasnú nedostupnosť nášho verejného športového zariadenia, o ktorej rozhodlo jeho, už bývalé vedenie. S tímom nového riaditeľa sme tento čas využili viac než zmysluplne na viaceré pozitívne zmeny. Za všetky spomenieme spojazdnenie tobogána a ďalšieho vybavenia, vyčistenie vzduchotechniky a odstránenie hrdze či zaplátanie deravých bazénov. VIAC INFO o práci našich petržalských makačov na ich ďalšom projekte nájdete TU.

 

Vopred tiež ĎAKUJEME za strpenie s ďalšími potrebnými zmenami, ktoré naša verejná plaváreň potrebuje ako soľ – od úpravy cenníka, cez rozšírenie služieb až po nastavenie spolupráce s partnermi a zlepšenie pozitívneho prístupu našich kolegov. Usilovne na nich pracujeme už teraz a o všetkom vás budeme, ako vždy, informovať. Do tej doby nezabudnite, že Petržalská plaváreň je tu pre vás každý deň vrátane víkendov, sviatkov a dní pracovného pokoja.

Všetko potrebné nájdete TU. Vážime si vašu dôveru a tešíme sa na vás už v sobotu 6. augusta od 09:00.

#petrzalskaplavaren #petrzalkamaka