Petržalská plaváreň všetkým vodným živlom ponúka skutočne pestré vyžitie.

Vyčľapotať do sýtosti sa okrem klasického plaveckého bazéna o dĺžke 25 metrov môžete aj v relaxačnom bazéne s teplotou 32 – 34 °C alebo vo vírivke vyhriatej na maximimálne 38 °C.

Milovníci škandinávskej tradície majú zase k dispozícii saunový svet. Okrem tradičnej fínskej sauny u nás nájdete aj parnú a infra saunu vrátane relaxačnej miestnosti.

Myslíme však aj na našich najmenších návštevníkov. Pre nich máme pripravený detský bazén s hĺbkou 0,3 – 0,4 metra, teplotou vody do 33 °C a malou šmýkačkou. Najnovším prírastkom sú gumové hračky, ktoré krpcom čľapotanie zaručene spríjemnia.

V neposlednom rade, NOVINKOU, na ktorej znovuotvorenie ste z pandemických dôvodov pomerne dlho čakali, je náš tobogán. Táto obľúbená atrakcia je určená pre deti od 6 rokov, pričom nosnosť sa pohybuje do 130 kilogramov.

 

Tak čo milí Petržalčania, už ste vyskúšali všetky vodné lákadlá? Ak áno, napíšte nám do komentára na našom Facebooku,  ktorá atrakcia sa vám páčila najviac a prečo.

A nezabudnite, Petržalská plaváreň je tu pre vás počas pracovných dní od 6:00 do 22:00. V čase víkendov, štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja sa na vás tešíme vždy od 9:00 do 21:00. ĎAKUJEME, že ste s nami.