Petržalská plaváreň je po sviatkoch opäť v plnej zbroji pripravená na vašu návštevu.

Načerpajte sily v našom relaxačnom bazéne s teplotou 32 – 34 °C alebo vo vírivke vyhriatej na maximimálne 38 °C. Vyčľapotať do sýtosti sa zas môžete v klasickom plaveckom bazéne s teplotou 26 – 27 °C a dĺžkou 25 metrov.

Myslíme však aj na našich najmenších návštevníkov. Pre nich máme pripravený detský bazén s hĺbkou 0,3 – 0,4 metra, teplotou vody do 33 °C a malou šmýkačkou. Malých návštevníkov potešia aj gumové hračky, ktoré krpcom čľapotanie zaručene spríjemnia.

Nechýba ani tobogan. Táto obľúbená atrakcia je určená pre deti od 6 rokov, pričom nosnosť sa pohybuje do 130 kilogramov.

Milovníci škandinávskej tradície majú zas k dispozícii saunový svet. Okrem tradičnej fínskej sauny u nás nájdete aj parnú a infra saunu vrátane relaxačnej miestnosti. Novinkou je zásobník vody – užite si chladné osvieženie po príjemnom vyhriatí sa v našich saunách.

Petržalská plaváreň je počas pracovných dní otvorená od 6:00 do 22:00. Počas víkendov, štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja sa na vás tešíme vždy od 9:00 do 21:00.

#petrzalkasportuje #petrzalskaplavaren